Czego jest potrzebne, aby wykonać manicure hybrydowy w domu?

lampa do hybryd ledW ciągu ostatnich lat manicure hybrydowy stał się niezwykle popularny. Większość osób w celu wykonania hybryd odwiedza salony kosmetyczne, mało kto jednak wie, że wykonanie profesjonalnego manicure hybrydowego wcale nie jest trudne.

Lampa do hybryd LED lub UV

Posiadanie odpowiedniej lampy jest konieczne do stworzenia profesjonalnego manicure hybrydowego. Lampy do hybryd LED wymagają krótszego czasu utwardzania, niż lampy UV, dzięki czemu są odpowiednie dla osób, którym zależy na czasie. Profesjonalne lampy można nabyć już od kilkudziesięciu złotych w internetowych serwisach aukcyjnych lub sklepach znanych firm, takich jak Semilac, NeoNail lub Claresa.

Akcesoria do hybryd

Trwały manicure hybrydowy nie może być wykonany bez odpowiednich akcesoriów do hybryd. Jest to na przykład tzw. cleaner, odtłuszczający płytkę paznokcia, waciki bezpyłowe i odpowiedni zmywacz do paznokci hybrydowych. Przydatna okaże się również odżywka, która pomoże zregenerować płytkę paznokciową po zdjęciu lakieru.

Przybory do manicure

Różnorodne przybory przydadzą się do stworzenia bardziej skomplikowanych wzorów manicure. Istnieje wiele technik zdobienia paznokci, a do jednych z najpopularniejszych zalicza się ta z wykorzystaniem naklejek do paznokci. Jest to dobry sposób dla amatorów, którzy nigdy wcześniej nie wykonywali profesjonalnego manicure.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Akcesoria i oznaczony tagami . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.