Najlepsze metody zdobienia paznokci

przybory do paznokciSamodzielne wykonywanie manicure jest w ostatnich czasach niezwykle powszechne, głównie ze względu na rosnącą popularność lakierów hybrydowych. Coraz więcej osób wykonuje więc we własnych domach zdobienia rodem z salonów kosmetycznych. Jakie są najbardziej znane metody zdobienia paznokci?

Stemplowanie paznokci

Stemplowanie to metoda zdobienia paznokci, którą można wykorzystać przy lakierach tradycyjnych. Do jej wykonania potrzebne są akcesoria do malowania paznokci, takie jak płytki z wzorami, stemple i specjalne zdrapki. Tego typu przybory do paznokci są dostępne w większości sklepów kosmetycznych, a ich dużą zaletą jest to, że można je nabyć w zestawach. Często jednak stemple z takich zestawów są dość niskiej jakości, więc lepiej mimo wszystko kupować je osobno.

Naklejki winylowe

Naklejki to te przybory do manicure, których wykorzystanie cechuje się łatwością. Naklejkę wystarczy przykleić na paznokieć, pomalować lakierem i odkleić przed jego wyschnięciem lub utwardzeniem w lampie. Dzięki tym przyborom do paznokci można łatwo i tanio uzyskać oryginalny wzór. Naklejki są bowiem dostępne w wielu różnych wzorach i po atrakcyjnej cenie, dzięki czemu sięga po nie wiele osób początkujących.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Akcesoria i oznaczony tagami . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.